Podziękowania

Nasze Stowarzyszenie istnieje i funkcjonuje dzięku pomocy i wspraciu wielu osób i instytucji. Na tej stronie chcemy podziękować im wszystkim. To dzięki Wam możemy pomagać chorym na SM.

 

W szczególności dziękujemy:

            


Darczyńcom, którzy wspierają nas w remoncie naszego lokalu:

  • Panu Dyrektorowi sklepu Leroy Merlin w Lublinie, Markowi Poniewozikowi
     

      


  • Panu Dyrektorowi Naczelnemu firmy POL Skone, Janowi Szulżykowi

            


  • Panu Kierownikowi Salonu Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Oddział Lublin (Cortina), Przemysławowi Sadowskiemu

         

 


 

Władzom Miasta Lublin - Panu Prezydentowi Krzysztofowi Żukowi oraz Wiceprezydentom za nieustanną pomoc i wsparcie przy wszystkich naszych inicjatywach.

Panu Przewodniczącemu Rady Miasta Lublin Piotrowi Kowalczykowi

 


 

Panu Dyrektorowi Centrum Medycznego SANITAS za udostępnienie nam nieodpłatnie sali rehabilitacyjnej.

 


 

Panu Profesorowi Zbigniewowi Stelmasiakowi oraz całemu jego zespołowi za opiekę nad chorymi z naszego Stowarzyszenia i wsparcie, jakiego nam nieustannie udzielają.

 


 

Wszystkim naszym wolontariuszom, którzy nieodpłatnie działają na rzecz naszego Stowarzyszenia, wspierając nas w codziennym funkcjonowaniu.

 


 

Wszystkim ludziom, którzy przekazali nam 1% podatku. Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Dziękujemy.

 


 

Zespołowi z firmy Faber Consulting realizującemu program "Lubelski InQubator Ekonimii Społecznej" za pomoc w rozwoju naszej organizacji.

 


 

Zespołowi Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego, Zespołowi Tańca Ludowego UMCS oraz zespołowi Pieśni i Tańca "Jawor" Uniwersytetu Przyrodniczego, które zatańczyły dla nas podczas koncertów charytatywnych na rzecz naszego Stowarzyszenia 22 maja 2011 w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego oraz 22 maja 2012 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego

Dziękujemy także wszystkim ludziom, którzy pomagali nam w zorganizowaniu tego koncertu, wolontariuszom oraz członkom Stowarzyszenia.

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na nasz koncert charytatywny i wsparli nas finansowo oraz swoją obecnością i dobrym słowem.

 


 

Firmie: 

pozycjonowanie stron

Za efektywne pozycjonowanie stron naszego towarzystwa.


Fundacji Warty i Kredyt Banku "Razem Możemy Więcej" za dofinansowanie do basenu


 
Dr Marii Kowalskiej
Inicjatorce, założycielce oraz wieloletniej przewodniczącej Oddziału 
 
składamy serdeczne podziękowania oraz słowa głębokiego uznaniaza wysiłek poniesiony na rzecz osób chorych na stwardnienie rozsiane.
Dziękujemy za trud włożony w zaistnienie Oddziału oraz rozwinięcie jego działalności.jesteśmy otwarci na rady i sugestie, które mogą pomóc w wykonywaniu obowiązków.
Ubolewamy nad rezygnacją z członkostwa w naszym gronie i jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy otwarci na kontakt, współpracę oraz wsparcie.

Życzymy spełnienia planów i marzeń, otaczającej życzliwości ludzi i  odnalezienia czasu dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.
Życzymy również zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.
 

 

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!


stwardnienie rozsiane, Lublin, PTSR Lublin, SM Lublin, grupa wsparcia